hİZMET ŞARTLARI

www.greencard-turkey.org, kayıtlı kullanıcısının sağlamış olduğu doğru bilgileri tüm servislerinden yararlandırmakla yükümlüdür. Eğer bir kayıt olan bir kullanıcının vermiş olduğu bilgilerde herhangi bir eksiklik var ise www.greencard-turkey.org bunları düzeltmek ya da eksik bilgiyi tamamlamakla yükümlü değildir. Herhangi bir ek bilgi için www.greencard-turkey.org sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.


Eğer kullanıcı iletişim bilgilerinde herhangi bir değişiklik olur ise en geç bir sonraki çekilişten en az 2 ay önce mail yolu ya da telefon ile tüm değişiklikleri tarafımıza bildirmek ile yükümlüdür.


Eğer Green Card çekilişi başvurunuz yapıldıktan sonra bilgilerinizde herhangi bir değişiklik oluştu ise, bu ancak bir dahaki çekilişte düzeltilebilecektir. Hiçbir şekilde o seneki başvurunuz değiştirilmez.

DİĞER ŞARTLAR
Bu sözleşmeye aykırı hareket eden herhangi bir kullanıcının sözleşmesini iptal etmek www.greencard-turkey.org'un inisiyatifindedir. Sözleşme iptali ile birlikte kullanıcıların tüm başvuruları da iptal edilecektir.


www.greencard-turkey.org sizin Green Card başvurunuzu gerçekleştirmek ile yükümlüdür Ancak, başvuru için gerekli olan tüm bilgilerin DOĞRU ve EKSİKSİZ olarak doldurulması tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Başvurularınızı inceledikten sonra herhangi bir eksik bilgi gördüğümüzde size dönüp doğru bilgiyi almak için elimizden geleni yapacağımız halde hiç bir şekilde bunu garanti edemeyiz. Kullanıcılardan istenilen detaylar ( bilgi talebi, fotoğraf vb. ) başvuru tarihinden 1 gün öncesine kadar tarafımıza gönderilmediği takdirde www.greencard-turkey .org yapılamayan başvuru için hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve hiçbir hak talebinde bulunulamaz.


Amerikan Hükümeti Green Card çekilişi için herhangi bir ücret talep etmez. Ödemiş olduğunuz ücret sizin başvuru hazırlığınız için tamamen bir aracılık hizmetidir.


Servislerimizi kullanmadan önce bu sözleşmeyi okumanız önemle rica olunur.
Amerikan Hükümeti her yıl Green Card çekilişini Ağustos ve Ekim ayları arasında anons eder. 
O yılki çekilişe katılabilmeniz için en geç 30 Ekim'e kadar tüm bilgilerinizin bize eksiksiz olarak ulaşması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak olan tüm başvurular bir sonraki çekilişe dâhil edilecektir. Bu dâhil edilecek çekilişler Amerikan hükümetinin bu yıldan sonra da Green Card çekilişi düzenlemeye devam edeceği varsayılarak kabul edilmiştir. Bu tarihten önce yapılan ödemeler, Amerikan Hükümeti Green Card çekilişini iptal etse veya devam etmeme kararı alsa bile iade edilmeyecektir. 5 yıllık katılmış olsanız ya da 5 yıl içinde kazanmış olsanız bile Amerikan Hükümetinin herhangi bir iptalinde kullanıcı kesinlikle tarafımızdan bir hak talep edemez.
Daha fazla bilgi için iade şartlarını inceleyiniz.


Tüm şartlar açıklayıcı olarak www.greencard-turkey.org'da yayınlanmıştır. Bu servisin başlangıç tarihi; ödeme yaptığınız tarihtir. Bu ödemeyi yaptığınız gün tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.
Başvuru kabulü için gereken tüm şartlar sitemizde yayınlanmıştır.

Hızlı Erişim
SİZDE BİZİMLE AMERİKA'YA GİDEBİLİRSİNİZ.
Her yıl toplamda 110,000 kişiye Green Card alma hakkı verilir. Bu kişiler arasında yapılan elemeler sonucunda 55,000 kişi Green Card sahibi olur