İPTAL - İADE KOŞULLARI

Servis veya hizmetlerden herhangi birinden memnun kalmadığınız takdirde, 7 takvim günü içinde www.greencard-turkey.org ile kontak kurarak para iadesi isteyebilirsiniz ( %10 işlem komisyonu hariç). Kullanıcı, ancak ödeme işlemini tamamladığında servislerden yararlanma hakkına erişebilir. İadeler, başka hiçbir şart altında kabul edilmez. Meydana gelebilecek herhangi bir teknik arıza ya da sorunda; www.greencard-turkey.org, e-mail aracılığı ile tüm ödemesini yapmış kullanıcılarına 2 iş günü içinde dönmek zorundadır. (Resmi günler, tatiller, bayramlar hariç.) Bu şartlar altında iade, ödemin çekilmiş olduğu karta 10 takvim günü içinde yapılacaktır.
www.greencard-turkey.org'un çalışma saatleri Pazartesi-Cuma günleri saat 10:00 ile 18:00 arasındadır. Tüm ödemesini yapmış kullanıcılar herhangi bir sorun için destek@greencard-turkey.org'a e-mail yollayabilirler. Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, Bu destek altında www.greencard-turkey.org hiç bir yasal danışmanlık ya da kişisel problemlerinize karşı danışmanlık vermez.

HAKLAR
www.greencard-turkey.org, kayıtlı kullanıcısının sağlamış olduğu doğru bilgileri tüm servislerinden yararlandırmakla yükümlüdür. Eğer bir kayıt olan bir kullanıcının vermiş olduğu bilgilerde herhangi bir eksiklik var ise www.greencard-turkey.org bunları düzeltmek ya da eksik bilgiyi tamamlamakla yükümlü değildir. Herhangi bir ek bilgi için www.greencard-turkey.org sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Eğer kullanıcı iletişim bilgilerinde herhangi bir değişiklik olur ise en geç bir sonraki çekilişten en az 2 ay önce mail yolu ya da telefon ile tüm değişiklikleri tarafımıza bildirmek ile yükümlüdür.
Eğer Green Card çekilişi başvurunuz yapıldıktan sonra bilgilerinizde herhangi bir değişiklik oluştu ise, bu ancak bir dahaki çekilişte düzeltilebilecektir. Hiçbir şekilde o seneki başvurunuz değiştirilmez.

Hızlı Erişim