kullanICI SÖZLEŞMESİ

Lütfen ödeme yapmadan önce tüm detayları dikkatlice okuyunuz.
Bu anlaşma, www.greecard-turkey.org göçmenliğe hazırlık servisi ve buna bağlı olarak kullanıcı şartlarını kapsar. www.greencard-turkey.org tamamen özel teşebbüs olup; kullanıcılarına, Amerikan Hükümetinin ücretsiz tertip ettiği Diversity Visa Piyangosu'na sorunsuz şekilde başvuru hazırlığı sunar. Amerikan Göçmenlik bürosu, herhangi bir hükümetsel organizasyonla hiçbir alakamız yoktur. Tercih ettiğiniz takdirde, online başvurularınız için bizim servislerimizi kullanabilirsiniz. www.greencard-turkey.org’un ana amacı Green Card başvuru hazırlığınızın daha basit, daha kolay, daha anlaşılabilir olmasını sağlamaktır.


Bu katılım şartlarını okuyup kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi onaylamadan servislerimizden faydalanmanız mümkün değildir. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmediğiniz takdirde lütfen size o ana kadar sunmuş olduğumuz servislerimizi iptal ediniz.


Bu anlaşmadaki maddeler siz ya da herhangi bir kullanıcı için aynı şeyleri ifade eder. Tüm kullanıcılar için aynı şartları kapsar. www.greencard-turkey.org için kayıtlı kullanıcı demek tüm bu şartları kabul etmiş ve bizim sunmuş olduğumuz servislerden herhangi birini bu şartlar altında kullanmış olan kişi demektir.


Sunmuş olduğumuz servisler üçüncü şahıslar tarafından göçmenliğe hazırlık için ek belge ya da herhangi bir doküman yerine kullanılamaz. Bu tarz kullanımlardan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde www.greencard-turkey.org sorumlu değildir

.
www.greencard-turkey.org'a ait ve halka açık olmayan herhangi bir bilginin kullanılması yasaktır. Buna ek olarak bu siteden herhangi bir materyalin www.greencard-turkey.org'dan habersiz olarak ya da www.greencard-turkey.org'un yazılı izni olmadan kopyalanması, dağıtılması, basılması, yüklenmesi kesinlikle yasaktır.


Bu anlaşma da izin verilen konular hariç herhangi bir materyalin modifikasyonu ya da kullanımı, www.greencard-turkey.org'un telif ve gizlilik haklarını ihlal etmek demektir. Bu siteye ulaşmak için kullanacağınız bilgisayar, yazılımlar ya da telefon görüşme ücretleri tamamen size aittir.


www.greencard-turkey.org'a yapılan tüm ödemelerin sizin tarafınızdan www.greencard-turkey.org'un size bildirdiği ödeme şekli ile yapılması gerekir. Yapılan tüm ödemeler aşağıda yazılı olan geri iade koşullarına göre yapılacaktır.
Danışmanlık ücretleri ile ilgili bilgilendirmeler sitemizde değişik zamanlarda yayınlanacaktır. Lütfen ücretlendirmelerdeki herhangi bir değişiklik için sitemizi ziyaret ederek bilgi alınız.

 

GİZLİLİK POLİTİKASI VE KİŞİSEL BİLGİLERİ KORUMA
Başvuru formunu doldururken belirttiğiniz özel bilgilerinizi kendi isteğinizle gönderdiğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Servisin kullanılması sizin sorumluluğunuz altındadır. www.greencard-turkey.org sitede girmiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini en iyi şekilde sağladığı halde, bilgi girerken ve girdikten sonra bilgi güvenliğini size garanti etmez. www.greencard-turkey.org girilmiş olan bilginin saklı kalmasını ve depolanmasını garanti etmez.

İŞLETME
www.greencard-turkey.org, herhangi bir zaman servislerini herhangi bir sebepten dolayı durdurabilir veya değiştirebilir. İstenilen bilgilerde ya da fiyatlandırmada değişiklik yapmakta serbesttir. www.greencard-turkey.org başvurularınızdaki gecikmelerden sorumlu değildir. Buna ek olarak www.greencard-turkey.org katılım ve kullanım şartlarında internet sitesinde yayınlamak suretiyle istediği zaman değişiklik yapmakta serbesttir. Bu sözleşmeyi kabul etmeniz ile birlikte www.greencard-turkey.org'nin, sizin sağlamış olduğunuz tüm bilgileri kullanma yetkisini ve gerektiği takdirde herhangi bir ek bilgi talep etme hakkını kabul etmiş olursunuz.

 

Hızlı Erişim
SİZDE BİZİMLE AMERİKA'YA GİDEBİLİRSİNİZ.
Her yıl toplamda 110,000 kişiye Green Card alma hakkı verilir. Bu kişiler arasında yapılan elemeler sonucunda 55,000 kişi Green Card sahibi olur