GREEN CARD BAŞVURUSUNDA SAĞLADIĞIMIZ AVANTAJLAR

Amerikan Hükümeti Green Card çekilişine katılmak isteyenlere resmi internet sitesi https://www.dvlottery.state.gov/ adresinden ÜCRETSİZ başvurusu imkânı sağlamaktadır. Bu bağlamda resmi siteden yapacağınız başvurular için hiçbir kurum veya firmaya ödeme yapma zorunluluğuz yoktur.


www.greencard-turkey.org tamamen özel teşebbüs olup kullanıcılarına, Amerikan Hükümeti’nin ÜCRETSİZ tertip ettiği Diversity Visa Piyangosu'na eksiksiz bir şekilde başvuru hazırlığı sunar. Bu anlamda firmamızın Amerikan Göçmenlik bürosu veya herhangi bir hükümetsel organizasyonla bağlılığımız yoktur.

www.greencard-turkey.org’un ana amacı Resmi siteden başvuru formunu dolduramayan ( Yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler ) kişilere yönelik başvuruların daha basit, daha kolay, daha anlaşılabilir şekilde olmasını sağlamaktır. Yani danışmanlık hizmetinde bulunmaktadır.
Amerikan Hükümeti Green Card çekilişi için herhangi bir ÜCRET talep etmez. Firma olarak bizim talep etmiş olduğumuz ücret ise, başvurularını firmamızın danışmanlığı ile gerçekleştirmek isteyen kişilere sağlamış olduğumuz danışmanlık hizmetinden kaynaklanmaktadır.

Green Card sahibi olmak için hemen tıklayın!

Hızlı Erişim
SİZDE BİZİMLE AMERİKA'YA GİDEBİLİRSİNİZ.
Her yıl toplamda 110,000 kişiye Green Card alma hakkı verilir. Bu kişiler arasında yapılan elemeler sonucunda 55,000 kişi Green Card sahibi olur